28 scholen

aug. 2021

Nieuw schooljaar! 
We hebben een flinke lijst van ITK maatjes die door corona nog geen bezoek aan onze school hebben gebracht! Dat gaat de komende tijd wel gebeuren, mits er geen varianten van het virus dichtbij opduiken natuurlijk.

De scholen die in deze periode starten zijn: de Franciscus Xaverius, de Kring, de Molenwerf, de Hannie Schaftschool en de Nicolaasschool uit Zandvoort.

Binnenkort maken we kennis met elkaar en er lopen al afspraken op de diverse scholen. De komende periode verdiepen we ons in de hulpvraag, maken we een overzicht van alle NT2 leerlingen binnen de school en gaan we prioriteiten stellen. Directie en IB worden hier nauw bij betrokken.

Nieuwe collega:
Dianne Kruyver gaat ons helpen bij dit project. Dianne werkte al een dag in de week voor het VO in ons adviescentrum, maar nu sluit ze ook aan bij het project PO. Dianne is jarenlang leerkracht en ook IB-er geweest in de ITK. Op vorige scholen heeft ze ook heel veel ervaring opgedaan met kleuters. Een mooie aanvulling van ons team!

Terug naar homepage